O PROJEKTU

In store marketingové nástroje se v průběhu posledních let výrazně proměnily. Nyní nestačí tisknout plakáty, wobblery a statické kartonové poutače. In store prezentace se proměnila v dynamičtější, multimediální prostředí a digitální projekční technika se stala běžnou součástí marketingového mixu.  Reagujeme na tento vývoj a v rámci projektu MediaPlay přinášíme inovativní displeje pro všechna kontaktní místa, na kterých se setkáváte s vašimi zákazníky.

Cenová dostupnost

Od roku 2012 budujeme síť mimořádně šikovných, prověřených a vysoce efektivních dodavatelů z Asie a propojujeme je s lokálními partnery. Tím umožňujeme našim klientům ve větší míře zařadit digitální technologie mezi standartní POP nástroje.
Poptáváte konkrétní poutač, obrazovku, či reklamní předmět, které jste nenašli v naší nabídce? Obraťte se na nás se svým požadavkem. Společně to vymyslíme.

Inovativní přístup

Pravidelně navštěvujeme oborové zahraniční veletrhy a novinky z oblasti digitální komunikace, které nás zaujmou, testujeme a přinášíme na český trh.

Partnerství se zákazníky

Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy, snažíme se vnímat vaše retail-marketingové potřeby a přemýšlíme o navrhovaném řešení v kontextu. Nenabízíme pouze konkrétní produkt a jednotlivé displeje, ale přicházíme s kompletním řešením in-store komunikace na míru.