HORKÝ LETNÍ HIT! Elektrokoloběžka BT501 se značkovou LG baterií a dojezdem 60 km za 18.490 Kč. TO CHCI VIDĚT! 

Proč si vybrat elektrokoloběžku BLUETOUCH BTX251?

Proč si vybrat právě BLUETOUCH BTX251?

BTX251 umožní bez problémů zdolávat každodenní trasy ve městě. Díky kapacitě baterie 7,8 Ah/36 dojedete až 30 km na jedno nabití. S maximální rychlostí 30 km/h se můžete spolehnout na rychlý a hladký přesun kamkoliv potřebujete. Pomocí jednoduchého skládacího mechanismu můžete koloběžku lehce složit, vzít s sebou do městské hromadné dopravy nebo uschovat v malém prostoru třeba ve skříňce v práci. Vlastní mobilní aplikace BLUETOUCH vám pak umožní kontrolovat jízdní statistiky a přizpůsobovat jízdní režimy podle vašich potřeb, nebo elektrokoloběžku uzamknout.

Městské zážitky na dosah 

Praha a jiná velká města jsou plná fascinujících míst, která čekají na vaše objevení. S BLUETOUCH BTX251 můžete snadno v Praze navštívit oblíbené turistické atrakce jako Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, nebo se vydat za méně známými, ale neméně zajímavými místy jako jsou různé galerie a menší muzea, která by vám při běžném procházení města mohla uniknout. 

Kromě historických památek nabízí město i moderní architekturu. Vezměte koloběžku na prohlídku moderních čtvrtí, jako je pražský Karlín nebo Holešovice, kde najdete unikátní kombinaci kaváren, obchodních center a uměleckých instalací. Nerovnosti na silnici překonáte pohodlně díky nastavitelnému odpružení zadního kola.

Ekologická a ekonomická volba

Elektrokoloběžka BTX251 není jen o pohodlí a stylu,  je to také výborná ekologická volba. Díky elektrickému pohonu nevydáváte žádné emise, čímž přispíváte k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí ve městě. Kromě toho vám ušetří nemalé výdaje za palivo a parkování.

Elektrokoloběžky otevírají  svět, kde neexistují hranice běžné dopravy. Ať už je vaším cílem ranní espresso ve vaší oblíbené kavárně, odpolední obhlídka galerií, nebo noční setkání s přáteli, vše je najednou na dosah ruky.