Doprava

Vámi zakoupené elektrokoloběžky vám dopravíme ZDARMA prostřednictvím rychlé kurýrní služby DPD, popř. si je můžete po dohodě osobně převzít přímo v našem showroomu a testovacím centru: Zelený pruh 1974/109, Praha 4, 140 00. 

Příslušenství a náhradní díly posíláme kurýrní službou DPD, nebo na vámi zvolenou pobočku zásilkovny. 

Zásilkovna a DPD
Možnosti, jak můžete zaplatit vaši objednávku

  •  PLATBA NA DOBÍRKU

Platbu za vaši elektrokoloběžku či příslušenství můžete uhradit při převzetí zboží přímo spediční společnosti DPD. Nic neplatíte předem. 

  •  PLATBA PLATEBNÍ KARTOU NEBO RYCHLÝM ONLINE PŘEVODEM z ÚČTU

Přejete si zaplatit vaší platební kartou? Je to jednoduché, bezpečné a velmi rychlé. Ihned po potvrzení vaší objednávky vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu ComGate, ve které můžete uskutečnit vaši platbu za elektrokoloběžku či příslušenství. Vložíte číslo vaší platební karty, datum expirace a bezpečnostní kód. Ihned po provedení platby se vám zobrazí stav platby "ZAPLACENO". 

   V případě platby rychlým on-line bankovním převodem (tzv. platební tlačítko) budete přesměrování na příslušnou stránku Vaší banky, kde provedete jednoduše platbu přes vaše internetové bankovnictví. Jakmile proběhne on-line ověření platby, objednávka se považuje za zaplacenou a je postoupena k rychlému vyřízení. Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, budete o tom informováni a můžete znovu zkusit zadat platbu nebo vybrat jinou on-line platbu.

  •    PLATBA PROSTŘEDNICTVÍM DODATEČNÉHO PŘEVODU NA ÚČET

Při zaslání potvrzení objednávky emailem vám zasíláme i číslo našeho bankovního účtu vedeného u KB, na který můžete uhradit platbu za vaši objednávku. Po připsání dané částky na náš bankovní účet vám ihned odešleme vaše zboží. Číslo našeho účtu je: 123-2366840257/0100. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo vaší objednávky. 

  • PLATBA NA SPLÁTKY

Díky propojední našeho e-shopu se společností Cofidis můžete jakékoliv zboží nad 3.000 Kč získat na splátky. Více informací o podmínkách ZDE