HORKÝ CENOVÝ HIT - ELEKTROKOLOBĚŽKA BT501  S LG BATERIÍ JEN ZA 18.490 KČ S DOPRAVOU ZDARMA

Elektrokola RUFF CYCLES BIGGIE

BIGGIE

Od svítání do soumraku: Tento notoricky známý B.I.K.E. se stane tvým nepostradatelným společníkem pro každodenní cestování za jakýmkoli dobrodružstvím. Designováno je pro individuality, které ocení perfektní harmonii tradice, minimalistického designu a progresivity. Kombinujte zábavnou jízdu, funkčnost a styl, jako na žádném jiném ebiku! 

BIGGIE, poháněný špičkovým 250wattovým motorem Performance Line CX od společnosti Bosch s točivým momentem 85 Nm,  je k dispozici také s motorem Bosch Active Line 250 W s točivým momentem 40 Nm. Se čtyřmi režimy podpory – Eco, Tour, eMTB a Turbo můžete z jízdy vytěžit maximum. 

Systém e-drive podporuje vyjímatelná 500Wh baterie úhledně schovaná pod dlouhým sedadlem – k dispozici je také 400Wh varianta. Inovativní a spolehlivá zadní nábojová převodovka Enviolo TR je vybavena bezpřevodovým hladkým řazením, ve stylu grip-shift.

Skvělý design rámu a dlouhá kožená sedací lavice vypadají skvěle a jsou pohodlná i pro příležitostné svezení další osoby. RUFF CYCLES doporučuju jízdu na tomto městském elektrokole všem jezdcům mezi 175 a 200 cm výšky. Dlouhé sedlo má spoustu místa jak pro tebe a tvojí holku, nebo pro případné další rande z Tinderu. Tohle na běžném kole nezažiješ.

K dispozici je také velký sortiment dalšího příslušenství včetně předních/zadních nosičů a blatníků, brašny na rám, blatníků, stupaček atd.

Ruff Cycles Biggie je precizně vyrobené elektrokolo, které přitahuje hodně pozornosti. Je ručně sestavené přímo v Německu a obsahuje vysoce kvalitní značkové komponenty. Vystupte z davu a buďte BIGGIE...

Chcete zažít ten pocit hladké jízdy? Chcete si i vy užít jízdu na BIGGIE, abyste poznali, PROČ to není jen kolo? 

Zavolejte nám +770 124 387 a přijeďte do RC testovacího centra v Praze na VIP jízdu!