HORKÝ LETNÍ HIT! Elektrokoloběžka BT501 se značkovou LG baterií a dojezdem 60 km za 18.490 Kč. TO CHCI VIDĚT! 

Elektrovozíky BLUETOUCH Rid-e - Světlá výška - 14 cm

Výkonný elektrický vozík ve stylu motorky

Elektrický vozík BLUETOUCH Rid-e je trojkombinací stabilního robustního podvozku s anatomicky tvarovanou pohodlnou sedačkou sportovního typu a velmi výkonného elektrického pohonu.

Elektrovozík Rid-e

Tato novinka v segmentu elektrických vozítek je ideálním dopravním prostředkem pro různé potřeby v běžném životě i pro volnočasové aktivity. Rid-e zvládne bez potíží manipulaci v městském prostředí, ale i cestování v terénu. Je ideálním vozítkem i na výlety do přírody

BT Rid-e elektrovizík s vysokým dojezdem

Klademe důraz na jednoduché ovládání, jízdní stabilitu a bezpečný provoz

Překvapivě výkonný motor, nadprůměrný dojezd díky značkové SAMSUNG Li-Ion baterii a líbivý design jsou další důvody, proč je Rid-e ideální dopravní prostředek a velký pomocník pro klienty s postižením dolních končetin, ale i seniory.

Po odpojení pohonné jednotky lze podvozek použít jako samostatný mechanický invalidní vozík.

Rid-e elektrický vozík s baterií samsung

Motorkářem může být člověk celý život. Třeba i po úrazu nebo při snížené pohyblivosti. Vášeň pro motorkářství zůstává v srdci. Díky Rid-e můžete opět jezdit s větrem o závod!

Rid-e elektrický vozík na silnici jako motorka

Chcete si elektrický vozík Rid-e prohlédnout nebo rovnou pořádně projet a vyzkoušet? Není problém. Rádi vám přivítáme v našem showroomu v Praze 4.