VÝKONNÝ, RYCHLÝ A OBRATNÝ ELEKTROVOZÍK VE STYLU MOTORKY 

Elektrický vozík BLUETOUCH Rid-e je trojkombinací stabilního robustního podvozku s anatomicky tvarovanou pohodlnou sedačkou sportovního typu a velmi výkonného elektrického pohonu.

Tato novinka v segmentu elektrických vozítek je svou promyšlenou koncepcí ideálním dopravním prostředkem pro různé potřeby v běžném životě i pro volnočasové aktivity. Rid-e zvládne bez potíží manipulaci v městském prostředí, ale i cestování v terénu. Je ideálním vozítkem i na výlety do přírody. 

Klademe důraz na jednoduché ovládání, jízdní stabilitu a bezpečný provoz.

Překvapivě výkonný motor, nadprůměrný dojezd díky značkové SAMSUNG Li-Ion baterii a líbivý design jsou další důvody, proč je Rid-e ideální dopravní prostředek a velký pomocník pro klienty s postižením dolních končetin, ale i seniory. Po odpojení pohonné jednotky lze podvozek použít jako samostatný mechanický invalidní vozík. Motorkářem může být člověk celý život. Třeba i po úrazu či při snížené pohyblivosti. Vášeň pro motorkářství zůstává v srdci. Díky Rid-e můžete opět jezdit s větrem o závod!

Elektrovozík Rid-e

Chcete si elektrický vozík Rid-e prohlédnout nebo rovnou pořádně projet a vyzkoušet? Není problém. Rádi vám přivítáme v našem showroomu v Praze 4. 

Objednejte si testovací jízdu na emailu info@bluetouch.cz nebo na naší infolince +420 770 124 387.