Payment and shipping

Doprava

Vámi zakoupené elektrokoloběžky vám dopravíme ZDARMA prostřednictvím rychlé kurýrní služby DPD, popř. si je můžete po dohodě osobně převzít přímo v našem showroomu a testovacím centru: Zelený pruh 1974/109, Praha 4, 140 00. 

Příslušenství a náhradní díly posíláme DPD kurýrní službou, nebo na vámi zvolenou pobočku zásilkovny. 


Možnosti, jak můžete zaplatit vaši objednávku

PLATBA NA DOBÍRKU

Platbu za vaši elektrokoloběžku či příslušenství můžete uhradit při převzetí zboží přímo spediční společnosti DPD. Nic neplatíte předem. 

 • PLATBA PLATEBNÍ KARTOU NEBO RYCHLÝM ONLINE PŘEVODEM z ÚČTU

Přejete si zaplatit vaší platební kartou? Je to jednoduché, bezpečné a velmi rychlé. Ihned po potvrzení vaší objednávky vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu GoPay, ve které můžete uskutečnit vaši platbu za elektrokoloběžku či příslušenství. Vložíte číslo vaší platební karty, datum expirace a bezpečnostní kód. Ihned po provedení platby se vám zobrazí stav platby "ZAPLACENO". 

  gopay1  platba

 V případě platby rychlým on-line bankovním převodem (tzv. platební tlačítko) budete přesměrování na příslušnou stránku Vaší banky, kde provedete jednoduše platbu přes vaše internetové bankovnictví. Jakmile proběhne on-line ověření platby, objednávka se považuje za zaplacenou a je postoupena k rychlému vyřízení. Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, budete o tom informováni a můžete znovu zkusit zadat platbu nebo vybrat jinou on-line platbu.

 platby  brany

PLATBA PROSTŘEDNICTVÍM DODATEČNÉHO PŘEVODU NA ÚČET

Při zaslání potvrzení objednávky emailem vám zasíláme i číslo našeho bankovního účtu vedeného u KB, na který můžete uhradit platbu za vaši objednávku. Po připsání dané částky na náš bankovní účet vám ihned odešleme vaše zboží. Číslo našeho účtu je: 123-2366840257/0100. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo vaší objednávky.