HORKÝ CENOVÝ HIT - ELEKTROKOLOBĚŽKA BT501  S LG BATERIÍ JEN ZA 18.490 KČ S DOPRAVOU ZDARMA

Jak si vybrat elektrokoloběžku

Co je dobré zvážit při výběru elektrokoloběžky?

Co je dobré zvážit při výběru elektrokoloběžky?
  1. Výkon motoru je parametrem číslo jedna, který hraje zásadní roli při výběru elektrokoloběžky. Značka BLUETOUCH nabízí elektrokoloběžky pro nejmenší děti s 60W a 120W motorem, dále komfortní a lehoučké 250W a 350W elektrokoloběžky do městského provozu. Základem našeho portfolia jsou velké a silné stroje s 500W, 1000W  nebo 2x800 a 2x1000W, tzv. duálním motorem pro ještě lepší akceleraci.
  2. Dostatečný dojezd. Nechcete přece zůstat někde viset v poli, že?  BT500 a BT1000 mají dojezd až 60 km na jediné nabití baterie. Elektrokoloběžka BT1600 a BT2000 díky vysokokapacitní baterii až 70 km. 
  3. Typ baterie. Baterie je nejdražší komponent na elektrokoloběžce, vyplatí se hledat osvědčené značky. My sázíme na léty prověřené dodavatele spolehlivých baterií, ale zejména značkové LG baterie, které jsou naším velkým favoritem. Tyto značkové baterie jsou dimenzované na 800 jednotlivých dobití a tudíž s nimi najedete až neuvěřitelných 48.000 km! Proto jimi osazujeme velké e-koloběžky, např. BT500 a BT1600. Investice do této baterie se zkrátka vyplatí! Na LG baterie poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky.
  4. Rychlost skládání, typ a bezpečnost skládacího mechanismu. 
  5. Dostatečný výběr náhradních dílů a doplňků přesně k vybranému typu elektrokoběžky.
  6. Zajištění kvalitního značkového servisu. Společnost BlueTouch,s.r.o je ryze česká společnost, která disponuje vlastním servisním týmem profesionálních techniků. Ti jsou vám k dispozici za každého počasí. Poradí, pomůžou, opraví, vyladí či sestaví, vyřídí rychle záruční i nezáruční opravy. Nyní můžete využít i prodlouženou otvírací dobu.
  7. Terén, kde budete nejvíce jezdit a velikost pneumatik. 
  8. Způsob užívání. Plánujete každodenní jízdy do práce nebo do školy, potřebujete rychle složit e-koloběžku do skříňky,  nebo jste fanouškem dlouhých výletů do přírody? 
  9. Dostatečná ochrana e-koloběžky před vniknutím vody či prachu do stroje - BLUETOUCH e-koloběžky mají vysoký stupeň ochrany před vniknutím prachu či vody. 
  10. Pro jízdu na e-koloběžce BLUETOUCH nepotřebujete řidičský průkaz

BT800