Co je dobré zvážit při výběru elektrokoloběžky?

Co je dobré zvážit při výběru elektrokoloběžky?
  1. Výkon motoru je parametrem číslo jedna, který hraje zásadní roli při výběru elektrokoloběžky. BLUETOUCH nabízí elektrokoloběžky vhodné do města s výkonem 250 W, dále komfortní 350 W i velké a silné stroje s 500W či 800W motorem. 
  2. Dostatečný dojezd. Nechcete přece zůstat někde viset v poli, že? BT350, BT500 a BT800 mají dojezd až 60 km na jediné nabití baterie.
  3. Typ baterie. Baterie je nejdražší komponent na elektrokoloběžce, vyplatí se hledat osvědčené značky. My sázíme na značkové LG baterie, které jsou naším velkým favoritem. Tyto značkové baterie jsou dimenzované na 800 jednotlivých dobití a tudíž s nimi najedete až neuvěřitelných 48.000 km! Proto jimi osazujeme všechny velké e-koloběžky. Investice do této baterie se zkrátka vyplatí! Na LG baterie poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky.
  4. Rychlost skládání, typ a bezpečnost skládacího mechanismu. 
  5. Dostatečný výběr náhradních dílů a doplňků přesně k vybranému typu elektrokoběžky.
  6. Zajištění kvalitního značkového servisu. BLUETOUCH disponuje vlastním servisním týmem profesionálních techniků, kteří jsou vám k dispozici za každého počasí. Poradí, pomůžou, opraví, vyladí či sestaví, vyřídí rychle záruční i nezáruční opravy.
  7. Terén, kde budete nejvíce jezdit a velikost pneumatik. 
  8. Způsob užívání. Plánujete každodenní jízdy do práce nebo do školy, potřebujete rychle složit e-koloběžku do skříňky,  nebo jste fanouškem dlouhých výletů do přírody? Následující tabulka vám pomůže se zorientovat v naší nabídce. 
  9. Dostatečná ochrana e-koloběžky před vniknutím vody či prachu do stroje - BLUETOUCH e-koloběžky mají vysoký stupeň ochrany IPS 65
  10. Pro jízdu na e-koloběžce BLUETOUCH nepotřebujete řidičský průkaz

BT800

Žádná položka