Novinky pro toto léto - Nosnost - 100 kg

Nově jsme naskladnili tyto krásky! Oproti jejich úspěšným předchůdcům má nová řada městských e-koloběžek vylepšený barevný displej, ještě pevnější přední tyč a široká řídítka, do kterých se pohodlně opřete. A BTX351 jsme nadělili i větší 10" kola. 

Konec dlouhým frontám v autě a nebo mačkání v rozpálené letní MHD! Cestovat do práce, do školy i za zábavou můžete levně i pohodlně díky individuální elektromobilitě. Městské e-koloběžky BTX  jsou lehoučké a dobře se s nimi manipuluje. Složíte je za 2 sekundy a pohodlně s nimi můžete cestovat třeba autobusem nebo je sbalit do vlaku. Elektrokoloběžky řady BTX mají krásné modré podsvícení, intuitivní ovládání a vlastní aplikaci! Pro ještě komfortnější jízdu jsme je osadili nastavitelným odpružením, tempomatem. Můžete si k nim dokoupit i praktické sedátko. Jakou barvu si vyberete? Kosmickou černou nebo sněhově bílou? 

Všechny elektrokoloběžky expedujeme se dvěma dárky a dopravou zdarma!

Nejste si jistí? Objednejte se do našeho testovacího centra a všechny modely si můžete vyzkoušet, projet a posoudit, který vám bude vyhovovat nejvíc.