HORKÝ CENOVÝ HIT - ELEKTROKOLOBĚŽKA BT501  S LG BATERIÍ JEN ZA 18.490 KČ S DOPRAVOU ZDARMA

O nás

Jsme technologickou společností a milovníkem inovací a alternativních způsobů dopravy.

Na českém trhu fungujeme už dvanáctým rokem a od roku 2018 se intenzivně zabýváme mikromobilitou. Máme vlastní pobočky v Číně a Hongkongu a dohlížíme tak přímo na místě na kvalitu výroby.

Při našich obchodních cestách do Asie (Čína, Hongkong, J. Korea, Japonsko,) nás fascinovala e-mobilita a její výhody pro pohyb ve městě i mimo něj. Proto se této oblasti už šest let intenzivně věnujeme. Výsledkem je uvedení elektrokoloběžek a elektrických chopperů značky BLUETOUCH na český, slovenský a maďarský trh.

Naším cílem je přinášet nejnovější trendy v elektromobilitě.

Rostoucí portfolio BLUETOUCH elektrokoloběžek zahrnuje kategorii hravých svíticích elektrokoloběžek pro děti, městské elektrokoloběžky s nízkou hmotností a extrémně snadným složením a rozložením, ale i velmi výkonné elektrokoloběžky, na kterých ujedete až 70 km na jedno nabití. Zkrátka elektrokoloběžky bez kompromisu.

Na konci loňského roku jsme na trh přinesli i silné elektrické choppery BT Glider ve čtyřech barvách a elektrický vozík BLUETOUCH Rid-e  který jede rychlostí až 70 km za hodinu!

Velký důraz klademe na kvalitu.

Pravidelně kontrolujeme proces výroby přímo v továrně. Používáme kvalitní baterie: pro naše "velké" elektrokoloběžky BT500 a BT501, používáme renomovaného výrobce baterií, společnost LG. Tyto baterie jsou dimenzované na minimálně 800 jednotlivých nabití. Tím můžeme našim zákazníkům poskytnout až 48 000 ujetých kilometrů s jednou baterií.

Provozujeme vlastní servisní středisko a vyškolené techniky. V naší nabídce najdete spoustu příslušenství, kterým si můžete vaši elektrokoloběžku vylepšit.

Samozřejmostí je doprava zdarma, dvouletá záruka, dárky zdarma, profesionální pomoc  a poprodejní podpora při sestavování elektrokoloběžky, manuály v českém jazyce.

BT800