Jsme technologickou společností a milovníkem inovací a alternativních způsobů dopravy.

Na českém trhu fungujeme už devátým rokem. Zabýváme se digitálními technologiemi a vývojem elektronických komponentů pro obchodní společnosti. Máme vlastní pobočky v Číně a Hongkongu a dohlížíme tak přímo na místě na kvalitu výroby.

Při našich obchodních cestách do Asie (Čína, Hongkong, J. Korea, Japonsko,) nás fascinovala elektromobilita a její výhody pro pohyb ve městě i mimo něj. Proto se této oblasti už téměř čtyři roky intenzivně věnujeme. Výsledkem je uvedení elektrokoloběžek BLUETOUCH na český, slovenský a maďarský trh.

Naším cílem je přinášet nejnovější trendy v elektromobilitě.

BLUETOUCH portfolio zahrnuje nejlevnější elektrokoloběžky s nízkou hmotností a extrémně snadným složením a rozložením i velmi výkonné elektrokoloběžky, na kterých ujedete až 60 km na jedno nabití a frčíte rychlostí až 50 km/h. V letošním roce uvádíme i novinku - elektrokoloběžky pro děti.

Velký důraz klademe na kvalitu.

Pravidelně kontrolujeme proces výroby přímo v továrně. Používáme kvalitní baterie: pro naše "velké" elektrokoloběžky BT350, 500 a 800 používáme renomovaného výrobce baterií, společnost LG. Tyto baterie jsou dimenzované na minimálně 800 jednotlivých nabití. Tím můžeme našim zákazníkům poskytnout až 48 000 ujetých kilometrů s jednou baterií. Máme vlastní servisní středisko a vyškolené techniky. A v nabídce najdete spoustu příslušenství, kterým si můžete vaši elektrokoloběžku vylepšit.

Samozřejmostí je doprava zdarma, dvouletá záruka, dárky zdarma, profesionální pomoc  a poprodejní podpora při sestavování elektrokoloběžky, manuály v českém jazyce.

BT800