HORKÝ LETNÍ HIT! Elektrokoloběžka BT501 se značkovou LG baterií a dojezdem 60 km za 18.490 Kč. TO CHCI VIDĚT! 

Reklamace a vrácení zboží

Rádi vám pomůžeme vyřešit jakýkoliv problém s vaší objednávkou. Klikněte prosím na jedno z tlačítek níže, abychom vám poskytli tu správnou péči, podle toho jestli jste nakupovali na našem eshopu, nebo přes některého z našich partnerů.

TIPY REKLAMAČNÍHO TECHNIKA

Pokud posíláte elektrokoloběžku na servisní zásah, VŽDY JI KVALITNĚ ZABALTE! Předejdete poškození různých křehkých částí elektrokoloběžky během přepravy. Při nedostatečně zabaleném produktu Vám kurýrní společnost nenahradí škody vzniklé během přepravy. 

  • Nikdy stroj nebalte pouze do smršťovací nebo do bublinkové folie. V lepším případě ji kurýr nepřijme do přepravy, v tom horším ji může cestou poškodit. Samotná bublinková folie těžký stroj neochrání. Časem může elektrokoloběžka vykazovat vady, které Vám budou komplikovat užívání.
  • V ideálním případě elektrokoloběžku zabalte do původního kartonového obalu včetně vnitřních výztuží.
  • Pokud původní kartonový obal nemáte, zkuste prosím najít obdobný typ obalu od jiného výrobku.
  • Dbejte na to, aby Vaše přepravovaná elektrokoloběžka v kartonovém obale "neskákala" a byla pevně zafixovaná kusy kartonů, polystyrenovými zbytky, papírem i bublinkovou folií. Jedině tak ji ochráníte např. před ulomením blatníku, nebo třeba displeje. 
  • Mějte na paměti, že kurýři s krabicemi mnohdy zacházejí velmi neomaleně a neberou na zřetel hodnotný obsah samotné zásilky. Předcházejte problémům kvalitní přípravou před samotným zasláním.
  • Do krabice přibalte vždy danou nabíječku. V případě, že je elektrokoloběžka vybavena klíčem, vyjměte vždy klíče ze zámku, aby se cestou nezlomily. Klíče nalepte k elektrokoloběžce či přiložte do označeného sáčku.