HORKÝ CENOVÝ HIT - ELEKTROKOLOBĚŽKA BT501  S LG BATERIÍ JEN ZA 18.490 KČ S DOPRAVOU ZDARMA

Servis

SERVISNÍ STŘEDISKO

Společnost BlueTouch, s.r.o. poskytuje kvalitní záruční i pozáruční servis. Náš tým vyškolených techniků je vám k dispozici v Praze na adrese Zelený pruh 109, Praha 4. Telefonní kontakt: 770 124 387

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ 8:00-14:00

ÚTERÝ 12:00-17:00

STŘEDA 8:00-15:00

ČTVRTEK 12:00-18:00

PÁTEK 9:00-14:00

ZÁRUKY

E-koloběžka je kompletována profesionálními techniky. Jakýkoli pokus o rozebrání a samostatnou opravu vašeho stroje nebo jeho částí může způsobit poškození celé e-koloběžky a zruší záruku výrobce. Vyvarujte se neodborných zásahů a před manipulací s e-koloběžkou si prosím pročtěte příslušný instruktážní manuál, který je součástí každého balení.

Pokud se u koloběžky vyskytne nějaký technický problém, distributoři výrobku poskytnou záruku v rozsahu kompletní poprodejní podpory. Na vybrané komponenty se vztahuje omezená záruka. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení.

ŘEŠENÍ OBECNÝCH PROBLÉMŮ

Pokud e-koloběžka nefunguje běžným způsobem, zkontrolujte, zda je e-koloběžka nastartovaná, stav kapacity baterie na displeji, zda je brzda uvolněná, zda jsou všechny konektory a zásuvky čisté či se nezobrazuje chybové hlášení na displeji.

Jsou-li výše uvedené úkony provedeny a stroj stále není schopen běžného provozu, informujte se o dalším postupu u vašeho prodejce, nebo nám zavolejte či napište. Může se jednat o drobnost.

Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme.  

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PŘÍPADNÉ REKLAMACE

Elektrokoloběžky BLUETOUCH procházejí při kompletaci ve výrobě několika výstupními kontrolami. V případě, že by i přesto nastala situace, že vám produkt správně nefunguje, nebo nedorazil kompletní, napište nám:

Projděte si sekci Časté dotazy/FAQ - možná se odpověď na váš dotaz skrývá tam.

Pokud vám odpovědi tohoto Rádce nepomohou, přejděte k rychlému vyřízení reklamace:

BLUETOUC servisní a montážní hala