HORKÝ CENOVÝ HIT - ELEKTROKOLOBĚŽKA BT501  S LG BATERIÍ JEN ZA 18.490 KČ S DOPRAVOU ZDARMA

Každodenní cesty do práce bez stresu. S e-koloběžkou projedete ranní špičkou jako nic

Autem? Je-li kde parkovat a nekoukáte na finance, proč ne

Vlastníte auto, dobře řídíte a máte parkovací místo v místě zaměstnání, patříte mezi šťastlivce.  Kdo si může dovolit ráno kroužit 30 minut kolem pracoviště a hledat místo na zaparkování a pak přes den běhat dokrmovat automat na parkovací lístky? Je to otrava. Navíc ty dlouhé ranní kolony ve městech plných uzavírek při letních tradičních opravách komunikace jsou otravné.

Nemusíte-li ani příliš hledět na ekonomičnost, máte dost volného času, a hlavně pevné nervy, pak máte jasnou volbu. Jedete sice v pohodlí, ale neekologicky.

Pokud volíte MHD, tak s nadhledem

MHD má spoustu výhod. Cestu si můžeme zpříjemnit četbou nebo díky navýšenému pokrytí mobilního signálu si také vyřídíme případnou korespondenci či cokoliv dalšího v mobilním telefonu.

Pro některé lidi může být ale taková běžná cesta MHD nepříliš příjemným zážitkem. Lidé se někdy chovají bezohledně, jsou nevrlí, sobečtí až agresivní.

Vzduch v tramvajích a autobusech v letních měsících též není zrovna příjemný. Pro slabší/vnímavější jedince může být toto nekomfortní prostředí omezující. Při výběru typu dopravy do práce, to pak může mít zásadní vliv.

Na kole je to fajn

Velmi dobrou možností je jízdní kolo. Vyčistíme si hlavu a děláme něco zásadního pro své zdraví. Tato možnost ale pochopitelně není řešením pro každého.

Každopádně i tento způsob přepravy do zaměstnání s sebou nese nevýhody. Musíte být alespoň trochu fyzicky zdatní, také si musíte zajistit uložení kola v zaměstnání. Bez možnosti využití sprchy nebo alespoň převléknutí se v práci, to také nepůjde.

Skladné a ekonomicky nenáročné e-koloběžky vedou

Elektrické koloběžky kombinují výhody kola (můžete se vyhnout čekání na MHD, odpadá vám problém s parkováním, je to levné, eko a jedete na vzduchu) s dalšími výhodami.

Značným benefitem e-koloběžek je perfektní skladnost. Může vám být lhostejné, zda zaměstnavatel poskytuje místo či stojan pro kola. Parkovat můžete pod pracovním stolem.  Díky pohonu se nenadřete (nezpotíte se a nemusíte se převlékat), a konečně, je to levná forma dopravy, baterie se stihne během pracovní doby v pohodě nabít na cestu domů.

Kde e-koloběžku pořídit a jakou

Nejlépe u profesionálů, kde expedují 5 dní v týdnu, nabídnou vám akce, dárky a dopravu zdarma. A také vám poskytnou poprodejní péči, servis a poradí s jakýmkoliv technickým dotazem. Nekupujte zboží na neznámých e-shopech! Solidní dodavatel vám elektrokoloběžku zapůjčí na otestování, podle kterého se můžete rozhodnout, zda vám daný model skutečně vyhovuje. Důležitým aspektem, který vám výrazně zjednoduší užívání stroje, je široká nabídka příslušenství a držení skladových zásob náhradních dílů u prodejce.

V Bluetouch.cz můžete vybírat mezi lehkými městskými e-koloběžkami vhodnými na kratší vzdálenosti po koloběžky s vyšší nosností, výkonným motorem a kvalitní baterií pro ještě delší dojezdy. Zkrátka nejsou ani děti, pro které má BlueTouch dvě řady zábavných barevných svíticích elektrokoloběžek.